close

Чим сьогодні живе студент-турист?

Чим сьогодні живе студент-турист?

 

Для нашої країни сьогодні вже цілком конкретним є курс на євро інтеграцію. Саме ця тенденція у відчутті себе часткою заможної та ситої Європи з багатющою культурною спадщиною є домінуючою в найбільш розвиненому авангарді молоді. Безумовно, що найбільш короткий та простий шлях доручення до європейських культурних і національних цінностей – це туризм.

Ті молоді люди, що обирають трампліном для своєї кар’єри туристичний напрямок різняться значно поміж собою. Звісно, що кожний по-своєму бачить туристичні реалії, пропускає їх крізь призму душі та намагається вибудувати власне уявлення про те, яким буде майбуття всієї галузі. Для когось туризм в першу чергу асоціюється з романтикою подорожі. Для інших – це суворо структурований та відповідно регламентований бізнес, що несе в собі величезний потенціал для збагачення. Хтось не сприймає туризм як покликання – для них це проміжний, інколи компромісний, варіант облаштування власної долі.

Але основним фаховим кредо кожного студента спеціальності «Туризм» є розвиток власного бачення галузі загалом та її відгалужень зокрема. Кожний має можливість реалізувати свій хист, своє життєве покликання в рамках спеціальності «Міжнародний туризм», що її розбудовується в стінах НАУ. Ґрунтовна освітянська база є тільки своєрідним підґрунтям для подальшого професійного зростання.

Категория: Мои статьи | Добавил: 1976 (06.09.2007)
Просмотров: 982 | Рейтинг: 0.0/0