close

22:07
З метою подальшого соціального захисту

Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим категоріям малозахищених верств населення міста Києва з нагоди святкування Водохреща у 2007 році
З метою подальшого соціального захисту окремих категорій пенсіонерів м. Києва відповідно до міської комплексної програми "Турбота” на 2006—2010 роки, затвердженої рішенням Київради від 16 грудня 2005 року № 603/3064, та з нагоди святкування Водохреща:
1. Надати від Київської міської ради одноразову адресну матеріальну допомогу (далі — матеріальну допомогу) окремим категоріям малозахищених верств населення м. Києва із числа непрацюючих пенсіонерів та одержувачів державної соціальної допомоги відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” (далі — допомоги):
— у розмірі 100 грн. кожній особі з числа пенсіонерів або одержувачів допомоги, розмір пенсійних виплат або допомоги яких не перевищує розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;
— у розмірі 75 грн. кожній особі з числа пенсіонерів або одержувачів допомоги, розмір пенсійних виплат або допомоги яких становить від одного до півтора розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;
— у розмірі 50 грн. кожній особі з числа пенсіонерів або одержувачів допомоги, розмір пенсійних виплат або допомоги яких становить від півтора до двох розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
2. Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) перерахувати Головному управлінню соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) кошти у сумі 29358,77 тис. грн. для фінансування витрат, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, за рахунок коштів, передбачених у бюджеті м. Києва на 2007 рік на виконання міської комплексної програми "Турбота” на 2006—2010 роки, затвердженої рішенням Київради від 16.12.2005 № 603/3064.
3. Головному управлінню соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):
— забезпечити виплату матеріальної допомоги, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження, особам, які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення та Пенсійного фонду України як одержувачі пенсій та допомоги;
— перерахувати Київському міському військовому комісаріату, Головному управлінню МВС України в м. Києві з урахуванням центрального апарату МВС України, Головному управлінню МВС України у Київській області, Управлінню СБУ в м. Києві і Київській області, Державному департаменту України з питань виконання покарань, управлінню Державної судової адміністрації м. Києва кошти для здійснення виплат згідно з п. 1 цього розпорядження особам, які одержують пенсії у зазначених установах, на підставі поданих ними обґрунтованих розрахунків.
4. Установам, які будуть здійснювати виплату матеріальної допомоги, взяти до уваги, що матеріальна допомога, яка не була своєчасно виплачена громадянину через незалежні від нього причини, у разі смерті цих громадян виплачується членам сім’ї померлого у порядку, передбаченому для виплати пенсій у зв’язку зі смертю пенсіонера статтею 52 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, а також врахувати те, що матеріальна допомога не виплачується особам, які перебувають на повному державному утриманні, а особам, які одночасно мають право на виплату пенсії та допомоги, надається одна матеріальна допомога у більшому розмірі. При цьому встановити, що розмір пенсійної виплати включає розмір основної пенсії, пенсію за особливі заслуги перед Україною, а також інші надбавки, доплати та підвищення згідно з законодавством України.
5. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації Кільчицькій І. Р. забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.
6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кільчицьку І. Р.
Голова Л. Черновецький

Просмотров: 613 | Добавил: 1976 | Рейтинг: 0.0/0