close

22:11
викладачі 20---

Сіверс Валерій Анатолійович

завідувач кафедри

д.ф.н., професор кафедри культурології та мистецтвознавства

Закінчив у 1981 р. філософський факультет Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка. Отримав спеціальність етика. Педагогічний стаж – 20 років, в НАУ з 2003 року. За цей час опубліковано      наукових праць.

 

 

Настенко Лариса Григорівна

к.п.н., доцент кафедри культурології та мистецтвознавства

Закінчила у 1979 р. історичний факультет Полтавського педагогічного інституту ім. В.Г. Короленка. Отримала спеціальність вчитель історії та суспільства. Педагогічний стаж – 25 років, з них в НАУ – 2 роки. За цей час опубліковані 23 наукові праці.

 

 

Лісовик Григорій Андрійович

к.ф.н., доцент кафедри культурології та мистецтвознавства

Закінчив у 1974 р. механічний факультет Київського інституту інженерів цивільної авіації. Отримав спеціальність інженер-механік. Педагогічний стаж – 30 років. За цей час опубліковано 36 наукових праць.

 

 

Рейда Олена Олександрівна

к.ф.н., доцент кафедри культурології та мистецтвознавства

Закінчила у 1999 р. факультет філології Національного університету ім.Т.Г. Шевченка. Отримала спеціальність естетика. Педагогічний стаж – 3 роки, в НАУ з 2003 року. За цей час опубліковано 15 наукових праць.

 

 

Денисюк Сергій Петрович

к.ф.н., доцент кафедри культурології та мистецтвознавства

Закінчив у 1994 р. філологічний факультет Київський державний університет ім. М.Г. Шевченка. Отримав спеціальність філолога. Педагогічний стаж – 10 років, з них в НАУ – 4 роки. За цей час опубліковано 12 наукових праць.

 

 

Солярська Ірина Олегівна

к.ф.н., доцент кафедри культурології та мистецтвознавства

Закінчила у 1997 р. відділення культурології Волинського державного університету ім. Л.Українки. Отримала спеціальність культуролог, викладач соціальних дисциплін. Педагогічний стаж – 2 роки, в НАУ з 2004 року. За цей час опубліковано 7 наукових праць.

Братусь Іван Вікторович

к.ф.н., ст. викладач кафедри культурології та мистецтвознавства

Закінчив у 1998 р. факультет іноземної філології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова. Отримав спеціальність українська мова і література та німецька мова. Педагогічний стаж – 8 років, з них в НАУ – 4 роки. За цей час опубліковано 27 наукових праць.

 

 

 

Русакова Тамара Іванівна

ст. викладач кафедри культурології та мистецтвознавства

Закінчила у 1973 р. факультет філологічний Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка. Отримала спеціальність філолог. Педагогічний стаж – 31 рік, з них в НАУ – 24 роки. За цей час опубліковано 12 наукових праць.

 

 

 

Яценко Олена Миколаївна

ст. викладач кафедри культурології та мистецтвознавства

Закінчила у 1988 р. економічний факультет Київський інститут інженерів цивільної авіації. Отримала спеціальність інженер економіст. Педагогічний стаж – 9 років. За цей час опубліковано 6 наукових праць.

 

 

 

Дичковський Степан Іванович

ст. викладач кафедри культурології та мистецтвознавства

Закінчив у 2000 р. факультет культурології Національного університету культури і мистецтв. Отримав спеціальність викладач теорії та історії культури. Педагогічний стаж – 6 років, з них в НАУ – 4 роки. За цей час опубліковано __ наукових праць.

 

 

 

Триколенко Ольга Вікторівна

ст. викладач кафедри культурології та мистецтвознавства

Закінчила у 1985 р. Київський державний інститут (майстерню монументального живопису). З 1986 р. – Член Національної спілки художників України. Має 7 виставок, 8 виданих книг, 6 монументальних об’єктів. Педагогічний стаж – 8 років, з них в НАУ – 4 роки. За цей час опубліковано 27 наукових праць.

 

 

 

Смольніков Юрій Борисович

ст. викладач кафедри культурології та мистецтвознавства

Закінчив у 1993 р. історичний факультет Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова. Отримав спеціальність історія. Педагогічний стаж – 10 років, в НАУ з 2003 року. За цей час опубліковано 8 наукових праць.

 

 

Никоненко Тамара Миколаївна

асистент кафедри культурології та мистецтвознавства

Закінчила у 2000 р. факультет культурології Національного університету культури і мистецтв. Отримала спеціальність викладач теорії та історії культури. Педагогічний стаж –6 років, в НАУ з 2003 року. За цей час опубліковано 6 наукових праць.

 

 

Паралов Леонід Семенович

завідувач лабораторією кафедри культурології та мистецтвознавства

Закінчив у 1970 р. Військово-морську академію командно-політичну кафедру ВМФ СССР підводного плавання. Отримав спеціальність командно-політичного складу Північного флоту підплаву ВМФ СССР. Нагороджений 3 бойовими орденами, 16 медалями. В НАУ з 2003 р.

 

 

Дейнеко Ірина Петрівна

інженер ІІ категорії кафедри культурології та мистецтвознавства

Закінчила у 2002 р. факультет аеропортів Національного авіаційного університету. Отримала спеціальність магістр з автомобільних доріг та аеродромів. В НАУ з 2002 року.


Просмотров: 989 | Добавил: 1976 | Рейтинг: 0.0/0