close

20:29
больше убили чем родили
Експерти Організації Об'єднаних Націй надали інформацію про те, що в Україні абортів роблять більше, ніж народжується дітей. За їх даними, щороку вагітність переривають 500-700 тисяч українок, а народжується лише близько 400 тисяч, - повідомляє RISU.

Міністерство охорони здоров'я спростовує ці дані. Українські медики стверджують, що тепер в Україні удвічі менше абортів, ніж родів. А дані міжнародної організації відповідають 90-тим рокам. Разом з тим, приватні лікарі зізнаються, що тепер роблять до 5 операцій по перериванню вагітності щодня, тоді як ще рік тому було лише 3, йдеться в газеті "Сегодня”.

Релігійні організації неодноразово виступали із засудженням "легалізованого вбивства”, яким є аборт, і звертали увагу на негативні наслідки такої масової практики вбивства ненароджених дітей, яка склалася в Україні. У нас діють різні організації, які ведуть пропаганду проти абортів.

"Важко сказати, чи достовірна ця цифра. Складність визначення точної кількості зроблених абортів полягає в тому, що ми невпевнену, що всі аборти реєструються", -розповів директор Інституту сім'ї і подружнього життя, який діє при Українському католицькому університеті, д-ра Юрій Підлісний. Інститут має значний досвід проведення антиабортних заходів. При ньому діє організація "За життя”, члени якої не раз пікетували і проводили молитовні акції під стінами абортаріїв.

"У Національній програмі "Репродуктивное здоров'я 2001-2005”, яка діє і понині, оскільки нова не розроблена, тодішній президент Л. Кучма поставив вимогу зменшення кількості абортів на 25-30%. Знаючи "схильність” наших чиновників до "підгонки” реалій під плани, можемо припустити, що щось подібне могло відбутися з реєстрацією абортів", - вважає він.

Чергова складність — чи реєструють всі аборти приватні клініки? Оскільки не зареєструвавши його, можна не платити за нього податок. А те, що подібні речі практикуються масово, знаємо за численними свідченнями людей. Не рідко самі пацієнти з власних роздумів просять не реєструвати цей факт. В першу чергу це торкається молодих жінок, які прагнуть приховати свою вагітність.

На жаль, в українській медицині все ще поширена практика пропонувати аборт вагітним жінкам, які прийшли ставати на облік. Відповідно, таким чином лікарі сприяють абортивній ментальності і тому, що народження можна регулювати таким штучним человеконенавідящим методом.

Зараз в світі особливо поширені наукові експерименти на стовбурових клітинах, для чого необхідний "эмбриональний матеріал” на ранніх стадіях розвитку. Існують структури, які стимулюють пропозицію такого матеріалу. На жаль, Україна потрапила під приціл такого попиту. Ми знаємо з мас-медіа про міжнародні скандали з нелегальним продажом ембріонів з України. Цей експорт міг відбуватися з незареєстрованих абортів.

continue to read > 1 | 2
(c) 2006 Christian Today
Просмотров: 741 | Добавил: 1976 | Рейтинг: 0.0/0