close

20:28
Глазгоуз Джордж Сквер

В межах акції, відбулося покладання свічок на Глазгоуз Джордж Сквер, а також хода до Собору Св.Андрія,

Cергій Лисенко
Добавлено: Пятница, 27 Октября 2006, 12:47 (MSD)
Изменить шрифт:A A A
У Шотландії католицький Єпископ за допомогою спеціальної акції, приуроченій 39-ій річниці "Abortion Act", закликав суспільство захистити людське життя до народження.

"Abortion Act" - це нормативно-правовий акт, прийнятий 17 жовтня 1967 р. у Великобританії, в якому йдеться, що "плід не є юридичною особистістю", більшість західних країн, одна за одною, легалізовували штучне переривання вагітності, яке вже давно було узаконеним і широко поширеним в комуністичних країнах.

В межах акції, відбулося покладання свічок на Глазгоуз Джордж Сквер, а також хода до Собору Св.Андрія, де пройшло молитовне служіння.

У своїй проповіді Єпископ Пилип Тартагіла, закликав до більш глибокого усвідомлення, відношення і захисту права на життя ненародженої дитини.

"Наша організація покликана підтримати право жінки бути матір'ю і право ненароджених дітей бути дитиною", - сказав Мюррей Іан, Директор Спілки захисту ненароджених дітей, підтримуючи слова Єпископа Тартагіли, який заявив, що ненароджена дитина має фундаментальне і невід'ємне право на життя, яке не може відмінитися будь-яким штучним законом.

На початку цього тижня, Спілка захисту ненароджених дітей, звернулася до своїх прихильників у Європейському Парламенті, щоб заборонити примусового обмеження народжуваності.

Три поправки до бюджету Євросоюзу повинні зупинити фінансування з фондів ЄС організацій, урядів і програм, які залучені до, так званих програм "планування сім'ї", які порушують фундаментальне право людини на життя.

Одним із прихільників таких поправок є Кетті Сінот, член Європарламенту від Південної Ірландії.

(c) 2006 Christian Today
Просмотров: 687 | Добавил: 1976 | Рейтинг: 0.0/0